Kariéra

Jak se přihlásit

Rádi byste okusili práci v naší mlékárně? Budeme se těšit na Váš životopis spolu s motivačním dopisem. Oba dokumenty zašlete prosím emailem na prace.kunin@lactalis.cz či poštou na adresu: Mlékárna Kunín, a.s., personální oddělení, Martinovská 3291/46, 723 00, Ostrava – Martinov.

Pro studenty a absolventy

Lákalo by vás vydat se na mléčnou dráhu? Jako student střední či vysoké školy z ČR i zahraničí můžete využít možnosti neplacených stáží; rádi Vám pomůžeme také se zpracováním bakalářské či diplomové práce. S chutí spolupracujeme též s čerstvými absolventy.

Pošlete nám životopis

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním mnou dobrovolně poskytnutých osobních údajů obsažených v životopisu pro účely personální činnosti, a to po dobu nezbytnou ke vzniku pracovního poměru. V případě, že nedojde ke vzniku pracovního poměru, souhlasím, abych byl/a zařazen/a do databáze uchazečů o zaměstnání ve společnosti Mlékárna Kunín, a.s., nejdéle však po dobu 1 roku. Současně potvrzuji, že poskytnuté údaje jsou pravdivé.

Děkujeme za Váš zájem.
Ozveme se co nejdříve.

Vyskytla se neočekávaná chyba.
Zkuste to prosím později.